Proč by i Vaše prodejna měla mít Infobox QSL?

20.02.2015 13:15

Proč by i Vaše prodejna měla mít Infobox QSL?

Infobox QSL - informace o všech vašich potravinách na jednom místě

Řeší váš obchod otázku, jak co nejlépe splnit normy nového zákona o potravinách? Přemýšlíte, kam umístit informace týkající se nebalených potravin? Musíte tisknout stohy papírů, abyste je na vyžádání mohli předložit svým zákazníkům? Stěžují si Vaši zákazníci, že etikety balených potravin jsou stále špatně čitelné? Dělají Vám vrásky další chystané legislativní změny, kvůli kterým budete muset označování zase měnit? Máme pro Vás řešení, které je odpovědí na všechny výše zmíněné otázky naráz!

Infobox QSL je moderní elektronické zařízení, které obsahuje všechny povinné informace o balených i nebalených potravinách. Zákazník přiložením čárového kódu či zadáním názvu výrobku okamžitě získá podrobné informace o jeho složení či původu. Žádné papíry na vyžádání, žádné luštění etiket pod lupou. V Infoboxu QSL má zákazník VŠECHNY informace o VŠECH vašich produktech na jednom místě v dobře čitelné podobě. Vy splníte zákonnou normu a zákazník je dokonale informován, dokonce i když si doma zapomene brýle!

Proč by i Vaše prodejna měla mít Infobox QSL?

1. Přidaná hodnota pro Vaše zákazníky

Vaši zákazníci ocení, že se ke všem informacím o potravinách dostanou snadno a rychle. Zvýšíte jejich komfort při nakupování, nebudou potřebovat brýle, nebudou se muset doptávat personálu. Všechny informace budou mít na jedno místě.

2. Splnění zákonné normy a úspora Vašich provozních nákladů

Infobox QSL vyřeší Váš problém s umístěním informací, které mají být "v těsné blízkosti" produktu, stejně jako informací, které mají být poskytnuty na vyžádání. Nebudete muset tisknout stále nové aktualizované materiály a školit personál. Všechny informace budete komunikovat a spravovat na jednom místě.

3. Moderní a inovativní forma komunikace

Se zákazníky budete komunikovat formou, která je na úrovni doby. Žádné papíry předávané z ruky do ruky, ale dotyková obrazovka nabízející plný uživatelský komfort. Pomocí Infoboxu QSL můžete navíc komunikovat své slevové akce, zákazníci Vám zase skrze něj mohou dávat okamžitou zpětnou vazbu.

Elektronická databáze informací o vašich produktech přímo na prodejně

Co to vlastně Infobox QSL je? Jde o elektronický samoobslužný pult s dotykovou obrazovkou napojený na databázi vašich produktů se všemi informacemi, k nimž má mít spotřebitel ze zákona přístup. Jakmile pult instalujete na prodejně a zprovozníte napojení na databázi, má spotřebitel cestu k informacím otevřenou dokořán. Ovládání je přitom naprosto intuitivní, rychlé a odpovídá současným komunikačním trendům.

Zákazník přijde s balenou potravinou a načte čárový EAN kód. Zobrazí se mu informace z obalu, ale v podobě, která je na rozdíl od etikety dobře čitelná. V případě nebalené potraviny zákazník konkrétní výrobek jednoduše dohledá podle názvu nebo speciálního krátkého kódu. Na obrazovce se mu opět zobrazí veškeré údaje, na které má ze zákona právo. Vám jakožto prodejci tak odpadnou starosti s umisťováním informací v blízkosti potraviny či tisknutím a předkládáním informací na vyžádání. Spotřebitel má všechno na jednom místě, rychle a snadno dostupné, perfektně čitelné.

To jsou základní funkce. Infobox QSL toho ale umí víc. Například v době nečinnosti může obrazovka Infoboxu poutat pozornost na různé akce a slevy, které v obchodě zrovna probíhají. Další výhodou elektronizace informací je jejich snadná a rychlá aktualizace. Údaje stačí změnit v databázi a rázem budou aktuální pro všechny vaše prodejny. Navíc při každé změně údajů u nebalených potravin nebudete muset tisknout nové papíry a rozmisťovat je na prodejny. Opět stačí aktualizovat databázi.

Kniha přání a stížností navržená pro spotřebitele 21. století

Okamžitá odezva (ať už kladná či záporná) je pro dobrého obchodníka vždy podnětná. Ve světě je běžné, že si zákazník na nekvalitní zboží stěžuje přímo v obchodě, u nás se to zatím děje v menší míře. A to je škoda, protože názor zákazníka je v podstatě ten nejdůležitější. Málokomu se chce hledat mezi regály prodavače, vyplňovat různé lístky za pokladnou, nebo z domu telefonovat či posílat stížnost prostřednictvím e-mailu. Často se však stává, že si zákazník svůj vztek vylije na sociálních sítích a tam je nebezpečí ztráty dobré pověsti (a v závislosti na tom i tržeb) veliké. Infobox QSL je nový přímý komunikační kanál se zákazníkem. Jedním dotykem nakupující vyfotí zboží, které se mu nezdá, a odešle jej obchodníkovi. Společně s tímto nahlášením problému může odeslat i své kontaktní údaje a obchod jej tak může informovat o řešení. Díky tomuto způsobu komunikace se můžete vyhnout nepříjemným diskusím například na Facebooku. Zákazník problém okamžitě nahlásí (čímž mj. ventiluje své bezprostřední rozladění), obchodník jej může začít okamžitě řešit.

Přehlednost a snadná čitelnost

Jestli se pohybujete v obchodu, víte, co je jednou z největších nepříjemností, které čelí zákazníci. Jde o špatnou čitelnost složení výrobku. Písmo je většinou malé, a to i přesto, že došlo k jeho zvětšení. Populace stárne, mnoho lidí trpí poruchami zraku, ne každý ale chce na nákup nosit brýle. Drobné písmo se pak často stává nepřekonatelnou překážkou. Elegantním řešením je Infobox QSL, který přehledně a dostatečně čitelně zobrazí zákazníkovi složení požadovaného výrobku prodávaného ve vašem obchodě. Můžeme říct, že jde o jakousi potravinovou lupu.

Řekněte sbohem stohům papírů

Prodejci nebalených potravin musí mít pro zákazníky vždy připravené informace o složení, alergenech atp. To vyžaduje vysoké náklady na tisk papírových seznamů, které se navíc musí často aktualizovat a udržovat v čitelné podobě. Nebude dlouho trvat a na pultu budete mít malou knihovnu. Tomu se můžete vyhnout s Infoboxem QSL, který zaručí, že správné a aktuální informace budou zákazníkům snadno dostupné. A bez haldy potištěných papírů.

Kontaktujte nás pro bližší informace o tomto užitečném řešení vašich problémů s označováním potravin

Naše společnost dodává Infobox QSL s instalací i se vším potřebným servisem před spuštěním a zajišťuje také jeho hladký chod. Zbavte se věčných starostí, zda dodržujete zákonné normy a svěřte se do péče prvotřídních odborníků. Neváhejte nás kontaktovat!


QSL InfoBOX

RSSRSS

Novinky

InfoBOX QSL v odborném magazínu Retail Info Plus

InfoBOX QSL v odborném magazínu Retail Info Plus

05. 3. 2015

Samoobslužný kiosek pro spotřebitele InfoBOX QSL byl představen v březnovém vydání odborného magazínu Retail Info Plus

Proč by i Vaše prodejna měla mít Infobox QSL?

Proč by i Vaše prodejna měla mít Infobox QSL?

20. 2. 2015

Představujeme InfoBOX QSL - moderní způsob informování a komunikace se spotřebitelem. Doslova na jeden dotek má spotřebitel všechny informace, na které má ze zákona právo. Navíc získá možnost odeslat prodejci velmi cennou zpětnou vazbu a být s ním více v kontaktu.

Archiv novinek

Rychlý kontakt

QSL, s.r.o.
Plaská 622/3
150 00 Praha 5 - Malá Strana

Tel.: +420 602 681 569
Tel.: +420 606 638 871
E-mail:


© 2020, QSL s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Google+ | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑